Logo firmy Andar
Bezpieczna walizka na podróż

Ubezpieczenia Turystyczne

Planowanie wyjazdu zagranicznego powinno być przyjemnością. Taką też wizję ma nasza firma, która oferuje państwu szybkie i solidne zdobycie odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego. W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia na wyjazdy zagraniczne, jak i wyjazdy krajowe takie jak Wojażer. Wspólnie z naszymi klientami dobieramy odpowiednie ubezpieczenie dla ich rodzin dbając o każdy detal.

Planując wyjazd zagraniczny  w celach turystycznych czy do pracy lub zorganiząwaną wycieczkę po Polsce, jesteś organizatorem imprezy integracyjnej, warto wykupić odpowiednie ubezpieczenie.  W każdym z tych przypadków nieodzownym elementem są ubezpieczenia turystyczne takie jak Wojażer, który gwarantuje pełną ochronę w każdej, nawet najbardziej nieprzewidzianej sytuacji. Ubezpieczenia turystyczne (Wojażer jest jednym z najlepszych i najbardziej popularnych) to nie tylko zwrot kosztów leczenia, lecz także usługi assistance. Warto dodać, że oferowana przez nas polisa jest ważna na całym świecie, także w najbardziej egzotycznych rejonach globu.

Zakres ubezpieczenia turystycznego obejmuje między innymi:

  • Koszty leczenia
  • Usługi assistance
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Wybór i zakres ubezpieczenia  należy do ubezpieczonego . Nasi konsultanci służą pomocą, rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości. Staramy się dopasować zakres ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Więcej informacji uzyskają Państwo, kontaktując się z nami telefonicznie  12 292 01 42 lub 602 322 517 ewentualnie kontaktując się drogą e-mailową za pomocą formularza kontaktowego lub też w krakowskiej siedzibie naszej firmy. Zapraszamy nie tylko Klientów indywidualnych, ale także biura turystyczne mające siedzibę w Krakowie czy w okolicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Potrzebujesz więcej informacji?