Logo firmy Andar

Firma Andar

Ubezpieczenia i turystyka

Zdjęcie przedstawiające pracowników

Jesteśmy Agencją zajmującą się sprzedażą szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych i firm. Drugim filarem naszej działalność jest oferowanie i sprzedaż ofert turystycznych w postaci wczasów, wycieczek, koloni czy obozów wielu wiodących organizatorów turystyki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oraz turystycznymi możemy Państwu zaprezentować szeroki wachlarz posiadanych ofert ubezpieczeń oraz wycieczek i wyjazdów turystycznych, które potrafią sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Zdjęcie przedstawiające pracowników

Oferowane przez nas ubezpieczenia zapewnią bezpieczeństwo Państwa pojazdom, majątkowi, życiu oraz zagwarantują bezpieczną podróż i pomoc w przypadku nieszczęśliwych wypadków i losowych zdarzeń a zakupione wycieczki czy wczasy pozwolą poznać "smaki świata"

Zapraszamy do kontaktu z nami jeżeli szukają Państwo dobrej oferty lub porady w zakresie ubezpieczeń z zakresu:

  • Ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Ubezpieczeń majątkowych
  • Ubezpieczeń turysytcznych
  • Ubezpieczeń dla firm

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapewniamy, że zawsze będą Państwo przez nas mile widzianymi gośćmi i klientami zarówno przy kolejnym odwiedzeniu naszej strony i zapraszamy do biura nie tylko po ubezpieczenie czy ofertę turystyczną, jak również na kawę lub herbatę.