Logo firmy Andar
Zdjęcie komunikacyjne

Ubezpieczenia Komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne, jakie znajdują się w naszej ofercie, to propozycja, która powinna zainteresować wszystkich kierowców w Krakowie i okolicach. Zakres naszych usług to zarówno ubezpieczenia obowiązkowe (OC) jak i dodatkowe (AC). Wybór odpowiedniego pakietu jest związany z życzeniem i rzeczywistymi potrzebami Klienta. Ubezpieczenie samochodu dzięki nam jest bezkłopotliwe, odbywa się na przejrzystych zasadach i w konkurencyjnych cenach.

Ubezpieczeniem objęte są uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy, jak również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm kompleksowa ochrona przed skutkami wszelkich zdarzeń związanych z używaniem samochodu, wypłata odszkodowania za szkody poniesione na terenie kraju i za granicą, atrakcyjne zniżki za kontynuację ubezpieczenia i aż do 70% zniżki za bezszkodową jazdę, możliwość znacznego obniżenia składki dzięki dostosowaniu zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb. Zakres i przedmiot ubezpieczenia All risks, czyli ubezpieczenie chroniące od wszystkich ryzyk – ubezpieczeniem AC objęte są uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy pojazdu, jak również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje wypadki powstałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium pozostałych państw Europy Do wyboru ubezpieczonego są: dwa warianty rozliczenia szkód: AC Serwisowe – w odszkodowaniu mogą być uwzględnione oryginalne części zamienne; to wariant polecany szczególnie właścicielom pojazdów przywiązanych do marki i jakości jego producenta, lub korzystających przede wszystkim z autoryzowanej sieci serwisowej, AC Kosztorysowe – w odszkodowaniu uwzględnione zostaną części o sprawdzonej jakości, dostępne także poza siecią autoryzowanych warsztatów lub dystrybutorów; wariant ten nie wyklucza możliwości zastosowania części oryginalnych, jeżeli inne nie są dostępne; to wariant zapewniający wysoką jakość w optymalnej cenie.  – pełna obsługa serwisowa w przypadku szkody z AC: odebranie uszkodzonego pojazdu od ubezpieczonego, zorganizowanie jego naprawy w warsztacie Sieci Naprawczej , pojazd zastępczy na cały czas naprawy pojazdu.

Minicasco to idealna propozycja dla ostrożnych kierowców. Ubezpieczeniem objętę są uszkodzenia bądź utrata pojazdu wskutek określonych  zdarzeń, zniszczenia lub uszkodzenia pojazdu wskutek zderzenia z ludźmi lub zwierzętami, zaistniałego z winy kierowcy pojazdu, jak również takich, na które nie ma on wpływu oraz zniszczenie lub uszkodzenia pojazdu wskutek innych zdarzeń, za wyjątkiem uszkodzeń będących skutkiem zetknięcia pojazdu z innym pojazdem lub przedmiotem (ruchomością lub nieruchomością) znajdującym się na zewnątrz pojazdu. Zakres i przedmiot ubezpieczenia Przedmiotem ubezpieczenia są samochody osobowe, ciężarowe w nadwoziu osobowego i inne samochody ciężarowe o ładowności do 750 kg wraz z wyposażeniem.

Trudno przewidzieć wszystkie sytuacje na drodze. Nawet najlepszym kierowcom może przydarzyć się awaria, przebicie opony, rozładowanie akumulatora, zatrzaśnięcie kluczyków, kolizja albo… pusty bak paliwa. Takie rzeczy spotykają codziennie setki kierowców. Muszą wtedy sami wymienić koło, czy przejść kilka kilometrów do stacji benzynowej.Ubezpieczenia assistance powstały właśnie po to, żeby w trudnych sytuacjach na drodze zająć się wszystkim za Ciebie. Ubezpieczenia assistance-czyli pomoc na drodze dostępne są w kilku wariantach a zakres ochrony każdy ubezpieczający może wybrać według własnej potrzeby.

Ubezpieczenie OC ( odpowiedzialności cywilnej) posiadacza pojazdu mechanicznego jest ubezpieczeniem obowiązkowym i każdy posiadacz/użytkownik pojazdu mechanicznego: samochody osobowe, ciężarowe i każdy inny rodzaj pojazdu zarejestrowanego musi posiadać wykupione ubezpieczenie obowiązkowe

obowiązek posiadania ubezpieczenia OC dotyczy także innych pojazdów np. wolnobieżnych czy  quadów, które nie podlegają obowiązkowemu ubezpieczenia ale poruszają się po drogach publicznych

Potrzebujesz więcej informacji?